Co nieco o ślubach, fotografach i samochodach

mi się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta...do ślubu śląskie - i możemy się przejechać Ferrari, Ford Mustang czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!Coś o portfolio fotografaPr

Dodane: 30-03-2015 10:22
Co nieco o ślubach, fotografach i samochodach Na prawie każdą istotną uroczystość w naszym życiu należy się dobrze ubrać, ale również trzeba zadbać o odpowiedni transport, którym dojedziemy na miejsce. Są okazje mniej i bardziej ważne, ale wydaje mi się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta... - i możemy się przejechać Ferrari, Ford Mustang czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!

Coś o portfolio fotografa

Przejrzyjmy nie tylko portfolio na stronie fotografa, ponieważ są tam tylko wybrane, najlepsze ujęcia. Zwróćmy uwagę również na bloga - tam zazwyczaj są zdjęcia z każdego ślubu, a jeżeli nie, to z pewnością będzie ich więcej, niż w portfolio. A jeżeli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Sezonowość ślubów

Przede wszystkim - jeśli zamierzamy się pobrać w sezonie letnim, musimy się liczyć z tym, ze fotograf może mieć już pełny grafik. Pamiętajmy, że śluby odbywają się najczęściej w soboty, więc inna para może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.

Z tego powodu doradzam wczesną rezerwację, aby zapobiec problemom. Zwłaszcza, jeśli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.


Przemyśl czy stać Cię na słabe zdjęcia

Inna sprawa, że są również zdjęcia wybitne. Za tym idzie odpowiednio wysoka cena, oraz problemy z rezerwacją terminu. Nic dziwnego, jakość kosztuje, a mimo wszystko chętnych nie brakuje.

Czy warto mieć takiego fotografa na własnym ślubie? Cóż, to zależy jakie kto ma gusta. Dobre zdjęcia zawsze będą doskonałą pamiątką, którą bez wstydu można pokazywać następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.


Krótki cytat- ślub

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub


Podpisać umowę i modlić się żeby wyszły dobre zdjęcia

Kolejna kwestia, to wymagajmy podpisania umowy, żeby nie okazało się, że wyjdą potem jakieś dodatkowe kwoty do zapłaty. Najlepiej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Niestety, większość ujęć ślubnych jest po prostu zła, nawet pod aspektem techniki fotografowania, a co dopiero jeśli chodzi o artyzm. W wypadku tego typu usługi decydujący głos ma rynek, dlatego liczy się - dosłownie cena.© 2019 http://polenamiotowe.mazury.pl/